Strafrecht overig
Het hof schorst het onderzoek ter terechtzitting tot bepaalde tijd.
ECLI:NL:GHAMS:2024:2198 · Gerechtshof Amsterdam · 16 juli 2024
https://www.uitspraken.nl/uitspraak/gerechtshof-amsterdam/strafrecht/strafrecht-overig/proces-verbaal/ecli-nl-ghams-2024-2198
Zaakgegevens
Op 16 juli 2024 heeft het Gerechtshof Amsterdam uitspraak gedaan in een zaak over strafrecht.
- Instantie
- Gerechtshof AmsterdamGerechtshofDe rechter in hoger beroep in civiele zaken, strafzaken en belastingzaken. Nederland heeft vier gerechtshoven.Meer uitleg
- Zittingsplaats
- Amsterdam
- Datum uitspraak
- 16 juli 2024
- Datum publicatie
- 7 augustus 2024
- Zaaknummer
- 23-003142-23
- Rechtsgebied
- Strafrecht Strafrecht overig
- Procedure
- Proces-verbaalProces-verbaalHet schriftelijke verslag van de zitting, soms met de mondelinge uitspraak van de rechter erin.Meer uitleg
- ECLI
- ECLI:NL:GHAMS:2024:2198
Samenvatting
Het hof schorst het onderzoek ter terechtzitting tot bepaalde tijd.
Uitspraak
Proces-verbaal van de in het openbaar gehouden terechtzitting van de enkelvoudige strafkamer van dit gerechtshof op 16 juli 2024.
Tegenwoordig zijn:
mr. A.M. Kengen, raadsheer,
B. Akinrolabu, griffier.
Het openbaar ministerie wordt vertegenwoordigd door mr. J.B. Develing, advocaat-generaal.
De raadsheer doet de zaak tegen de hierna te noemen verdachte uitroepen.
De verdachte, ter terechtzitting verschenen, antwoordt op vragen van de raadsheer te zijn:
[verdachte],
geboren te [geboorteplaats] ([geboorteland]) op [geboortedag] 1988,
adres: [adres].
Als raadsvrouw van de verdachte is ter terechtzitting aanwezig mr. J.A. Neslo, advocaat te Almere.
De raadsheer merkt op dat de opgeroepen tolk meer dan 30 minuten te laat is, waardoor er te weinig tijd zal zijn de zaak vandaag inhoudelijk te behandelen.
Gehoord de advocaat-generaal deelt de raadsheer vervolgens als beslissing van het hof mede dat het onderzoek wordt geschorst tot de terechtzitting van 31 oktober 2024 te 14.00 uur, met aanzegging aan de verdachte en zijn raadsvrouw van die dag en dat tijdstip.
Voor die zitting dient te worden opgeroepen een tolk in de Engelse taal.
Waarvan is opgemaakt dit proces-verbaal, dat door de raadsheer en de griffier is vastgesteld en ondertekend.
Noot: Voor de behandeling van onderhavige zaak op de volgende zitting dienen 40 minuten te worden gereserveerd
Zaak wordt na aanhouding bepaalde tijd behandeld door: mr. A.M. Kengen