Rechtbank Den Haag · 6 januari 2014
Geen zittingen rechtbank Den Haag op 24 en 25 maart 2014
Op 24 en 25 maart 2014 wordt de internationale conferentie 'Nuclear Security Summit' in het World Forum in Den Haag georganiseerd. Wereldleiders van 53 landen en 4 internationale organisaties komen dan bijeen om afspraken te maken over het voorkomen van nucleair terrorisme.
De aanwezigheid van zoveel prominente gasten vraagt om zware beveiligingsmaatregelen. Deze maatregelen zijn van zaterdag 22 maart tot en met dinsdag 25 maart van kracht en zijn ook van invloed op de bereikbaarheid van Den Haag.
Vanwege de beveiligingsmaatregelen en de beperkte bereikbaarheid van Den Haag heeft het bestuur van de rechtbank besloten geen reguliere zittingen in te laten plannen op maandag 24 en dinsdag 25 maart 2014.
Bron: rechtspraak.nl (de oorspronkelijke pagina is niet meer online)