Civiel recht overig
civiel, spoedeisende bodemzaak bezwaar.
Gerecht in Eerste Aanleg van Aruba, 26 augustus 2015
ECLI:NL:OGEAA:2015:271 · Gerecht in Eerste Aanleg van Aruba · 26 augustus 2015
https://www.uitspraken.nl/uitspraak/gerecht-in-eerste-aanleg-van-aruba/civiel-recht/civiel-recht-overig/bodemzaak/ecli-nl-ogeaa-2015-271
Zaakgegevens
Op 26 augustus 2015 heeft het Gerecht in Eerste Aanleg van Aruba in een bodemzaak uitspraak gedaan in een zaak over civiel recht.
- Instantie
- Gerecht in Eerste Aanleg van Aruba
- Datum uitspraak
- 26 augustus 2015
- Datum publicatie
- 9 september 2015
- Zaaknummer
- A.R. no. 1200 van 2015
- Rechtsgebied
- Civiel recht » Civiel recht overig
- Procedure
- BodemzaakBodemzaakDe gewone procedure waarin de rechter definitief over het geschil beslist, in tegenstelling tot een kort geding of voorlopige voorziening.Meer uitleg
- ECLI
- ECLI:NL:OGEAA:2015:271
Inhoud van deze uitspraak
Samenvatting
civiel, spoedeisende bodemzaak bezwaar.
Uitspraak
Beschikking van 26 augustus 2015
Behorend bij A.R. no. 1200 van 2015
GERECHT IN EERSTE AANLEG VAN ARUBA
Beschikking ex artikel 42 Procesreglement in de zaak van:
Alacord Investment A.V.V., gevestigd te Aruba,
gemachtigde mr. D.G. Kock,
tegen:
Gedaagde, wonende te Aruba,
gemachtigde mr. J.A.R. Bryson
Eiseres heeft verzocht om in de onderhavige zaak, die voor het eerst op de rolzitting van 19 augustus 2015 is uitgeroepen, te bepalen dat geen gelegenheid zal worden gegeven voor re- en dupliek, een en ander zoals bedoeld in artikel 41 e.v. Procesreglement. Gedaagde heeft daartegen op voornoemde rolzitting schriftelijk bezwaar gemaakt.
Het bezwaar is tijdig ingediend en gegrond. Gedaagde heeft zich terecht op het standpunt gesteld dat eiseres in haar verzoekschrift haar stellingen niet voldoende heeft gesubstantieerd en zij niet voldoende is ingegaan op voorzienbare verweren van gedaagde, zoals nader toegelicht door gedaagde.
Dit leidt tot de volgende beslissing.
Beslissing
Verklaart het bezwaar van gedaagde gegrond en handhaaft dat op de rolzitting van woensdag 16 september 2015 te 8.30 uur gelegenheid bestaat voor het nemen van een conclusie van antwoord, evenwel zonder dat gedaagde direct peremptoir staat.
Gegeven en uitgesproken ter openbare zitting door mr. M. Schoemaker, rechter, in tegenwoordigheid van de griffier op 26 augustus 2015.